KONST / Litografier / Färglitografi 7517598
nr 751 7598
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad. 60/110, motivets mått: 30x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 2 april 2012
kl 18:53:50
700 kr
1.600 kr
2.100 kr
2.600 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson